У Кличка запевняють, що влада шантажує чотирьох їхніх депутатів

Акценти
25 Червня 2013, 16:16

Коментуючи інформацію про те, що "тушок" у фракції УДАРу спеціально поки не висвічують, щоб спершу послабити рейтинг "Батьківщини" і Арсенія Яценюка, він зазначив, що "таке поширюють ті, кому ця версія вигідна".

"Монолітність УДАР – це наша заслуга і наша гідність, кожного члена команди, а не відсутність якоїсь контрработи проти нас. На сьогодні стосовно Федора Негоя, Ярослава Дубневича, Андрія Путилова, Сергія Капліна здійснюється тиск. Це і кримінальні справи стосовно родичів з питань бізнесу, і шантаж, і погрози", – розповів депутат.

Він уточнив, що в "Батьківщині" спочатку був, напевно, зовсім інший підхід при формуванні команди".

"У нас ніхто місця не купував. Ніхто, жодна людина… З 43 мільйонів гривень, які ми залучили, порядку 30 мільйонів особисто внесені Віталієм Володимировичем (Кличко – Ред.) Всі інші – в силу своїх можливостей – або допомагали грошима, або своєю особистою роботою, своєю участю. Не було у нас ні одного проданого за гроші місця!", – запевнив Ковальчук.

"Нам ніхто не вірив, що це можливо. Але ми розуміли, що якщо хтось купує місце, то рано чи пізно у нього буде підстава сказати: "Послухайте, я купив квиток, а тепер хочу їхати на тому виді транспорту, на якому мені зручно. Тому що це проїзний на всі види транспорту. Не обов'язково я повинен їхати з вами в одному вагоні", – уточнив він.

"Допомоги олігархів не було ніякої. Тим більше, не можна говорити про вплив", – додав політик.

При цьому коментуючи наявність у фракції людей близьких до олігарха Дмитра Фірташа, Ковальчук заявив: "Я абсолютно відповідально заявляю, що Фірташ не має до партії УДАР ніякого відношення – ні прямого, ні опосередкованого. Ніяких зовнішніх впливів на нас здійснюватися не може".

Як повідомлялось, 25 червня опозиція оприлюднила заяву з вимогою до Віктора Януковича припинити переслідування опозиціонерів і їхніх родин представниками влади та покарати тих, хто чинить тиск на опозиційних депутатів та їхніх близьких. Заяву підписали Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок і ще понад 100 представників опозиції в парламенті

90