У Кличка заявляють про провокації на проблемному 223-му окрузі в Києві

31 Жовтня 2012, 12:42

«Вранці 31 жовтня двоє молодиків з посвідченнями нібито партійної газети УДАРу прийшли до окружної виборчої комісії і почали провокувати представників «Свободи» на конфлікт. Коли в них почали вимагати документи і телефонувати керівництву УДАРу, молодики швидко зникли», – йдеться у повідомленні.

В УДАРі заявляють, що ці люди не мають жодного відношення ні до партії, ні до партійної газети цієї політичної сили.

«Сьогодні партія УДАР у багатьох ОВК, і зокрема у столиці, відстоює перемогу кандидатів від опозиції. Так було у 215 окрузі – де врешті виборов свою перемогу свободівець Юрій Ільєнко. У 216, де в комісії чергував Олексій Давиденко, щоб не вкрали голоси за кандидата від «Батьківщини» Ксенію Ляпіну. А представник «Батьківщини» Володимир Бондаренко допомагав кандидату від «УДАРу» Віктору Чумаку побороти ресурс і маніпуляції Олеся Довгого у 214 окрузі», – йдеться в заяві партії.

В УДАРі переконані, що Влада наразі використовує усі методи, щоб вкрасти перемогу кандидатів від опозиції в мажоритарних округах.

«Від тиску на комісії та адмінресурсу вже почали вдаватися до провокацій щоб демократичні сили спільно не змогли захистити результати виборів. УДАР» і надалі разом з колегами по опозиції відстоюватиме перемогу кожного кандидата від демократичних сил», – наголошують в партії.

Як повідомлялось, з приміщення, де засідає окружком №233, вивели людину зі зброєю.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» заявила, що вночі на 223 окрузі відбулося фальшування результатів виборів.

Згідно з даними ЦВК станом на 12:07, у 223-му окрузі лідирує само висуванець Віктор Пилипишин, з результатом 28.82% голосів. Опрацьованих протоколів поки що – 71.28 %.