У Кличка радять владі покарати фальсифікаторів виборів, а потім щось говорити про діалог

Акценти
9 Листопада 2012, 12:35

«Замість того, щоб об'єктивно розслідувати порушення виборчих прав громадян і притягнути до відповідальності винних, влада відволікає від цього увагу завівши стару платівку про «неконструктивність опозиції», – йдеться в заяві.

«Ми переконані, що «перемовини за участю всіх політичних партій щодо пошуку шляхів виходу з кризи», до яких закликає влада, позбавлені сенсу. Адже це будуть декоративні переговори, якими влада хоче фіналізувати брутальні фальсифікації», – заявляють в УДАРі.

Як зазначається в заяві, «перш ніж говорити про будь-які переговори, влада повинна припинити тиск на ЦВК, а Центрвиборчком – визнати перемогу опозиції у так званих «спірних» округах. Генпрокуратура має негайно порушити кримінальні справи за фактами фальсифікації виборчих документів у низці округів».

УДАР також звертається до європейських інституцій з проханням застосувати персональні санкції як до організаторів, так і до безпосередніх виконавців фальсифікацій.

Нагадаємо, 7 листопада об’єднана опозиція поширила заяву, в якій назвала імена фальсифікаторів парламентських виборів в Україні та вимагає арештувати їхні закордонні рахунки і майно.

Напередодні Верховна Рада проголосувала за створення тимчасової слідчої комісії для розслідування обставин встановлення результатів виборів в деяких округах.

Як відомо, прем’єр-міністр та голова Партії регіонів Микола Азаров закликає всі політичні сили почати переговорний процес з метою створення широкої коаліції на основі європейських цінностей у Верховній Раді.

90