У Хорватії внаслідок землетрусу постраждало українське посольство

29 Грудня 2020, 18:52

У Хорватії внаслідок землетрусу зазнала незначних пошкоджень будівля українського посольства у Загребі. Про це у вівторок, 29 грудня, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

 

"За інформацією посольства України в Хорватії, 29 грудня за 60 км від Загреба було зафіксовано потужний землетрус магнітудою 6,3. Стихійне лихо було відчутно по всій країні. В епіцентрі землетрусу завдано значної шкоди будівлям і комунікаціям. Будівля українського посольства також зазнала незначних пошкоджень. Співробітники не постраждали", – зазначив Ніколенко.

 

Також він повідомив, що наявність українських громадян серед постраждалих перевіряється.

 

Зараз посольство України в Хорватії відкрило «гарячу лінію», на яку українські громадяни можуть звертатися за допомогою: +385916051010.

 

"Рекомендуємо громадянам України, які перебувають в Хорватії, уважно стежити за повідомленнями місцевих компетентних органів про розвиток сейсмологічної ситуації. У разі повторних поштовхів слід невідкладно залишити будівлі, не користуватися ліфтом, уникати перебування біля ліній електропередач та дерев", – додав речник МЗС.

 

Зауважимо, у хорватському місті Петріня, розташованому за 50 км від Загреба, стався землетрус магнітудою 6,4. Німецький науково-дослідний центр з геологічних наук GFZ повідомив, що землетрус відбувся на глибині 10 км.