У Хорошковського побільшало обов’язків

27 Серпня 2012, 21:49

Воднчоас, уряд вніс зміни в закріплення за міністерствами адміністративно-територіальних одиниць.

Зокрема, Міністерство інфраструктури відповідальне за Волинську, Донецьку, Миколаївську області й Київ.

Раніше Мінінфраструктури було відповідальне також за Львівську область, за яку відтепер відповідає Міністерство оборони.

Міністерство економічного розвитку й торгівлі, яке було відповідальне за Крим, Севастополь, Запорізьку, Харківську й Херсонську області, позбулося останніх двох, які тепер закріплені відповідно за Міністерством освіти і науки, молоді та спорту (яке раніше відповідало за Полтавську) і Міністерством охорони здоров'я.

При цьому МОЗ, що відповідало лише за Тернопільську область, тепер додатково відповідальне, крім Херсонської, і за Полтавську область.

За Сумську область, що раніше була закріплена за Антимонопольним комітетом, буде відповідати Міністерство закордонних справ.

За Міністерством соціальної політики, як і раніше, закріплені Кіровоградська, Рівненська, Хмельницька й Чернігівська області, за Міністерством аграрної політики й продовольства – Житомирська, за Міністерством надзвичайних ситуацій – Закарпатська, за Міністерством культури – Івано-Франківська області.

Також без змін залишилася відповідальність Міністерства внутрішніх справ за Київську область, Міністерства екології й природних ресурсів – за Одеську, Міністерства енергетики й вугільної промисловості – за Луганську й Чернівецьку, Міністерства юстиції – за Вінницьку, Міністерства фінансів – за Черкаську, а Міністерства регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства – за Дніпропетровську область.

Як відомо, у серпні 2011 року Кабмін закріпив міністерства та інші центральні органи виконавчої влади за адміністративно-територіальними одиницями.