У Херсоні усі викладачі морської академії вступили в Партію регіонів

12 Грудня 2011, 16:23

Партійні квитки 132 новим членам партії 8 грудня у стінах академії вручив голова міської організації партії, мер Херсона Володимир Сальдо.

«У первинну партійну організацію морської академії увійшли проректори, професори, завідувачі кафедрами, начальники відділів, викладачі, командири рот. Очолила партійну організацію людина, яка 34 роки присвятила цьому навчальному закладу, – Валентин Синько, проректор з навчально-виховної роботи», – сказано у повідомленні.

Він привітав колектив і «висловив упевненість в тому, що рішення про вступ в партію прийнято людьми усвідомлено, в силу того, що з'явилися реальні справи, зміни, і авторитет Партії регіонів дійсно зміцнюється».

Сальдо наголосив, що з приходом до влади «регіоналів», «наша мореходка, перший і найстаріший морехідний навчальний заклад в Україні, не лише збережена, а й стала академією». Крім того, він зазначив, що в академії «з'явилися нові лабораторії, нові кабінети, обладнання», торік «інвестиції, переважно іноземні, у розвиток нашого навчального закладу склали більше 3 мільйонів євро».

«Ми створимо партійний рух молодих моряків-регіоналів», – заявив Синько.

Нагадаємо, у жовтні Рада громадських організацій Маріуполя заявляла, що працівників метзаводів імені Ілліча та «Азовсталь», які належать «Метінвест Холдингу», змушують вступати до Партії регіонів під загрозою звільнення.

Власник цих підприємств Рінат Ахметов пообіцяв провести перевірку.