У Херсоні сталося задимлення у будинку екс-помічника нардепа, якого пов’язують з вбивством Гандзюк

7 Листопада 2018, 14:35

На території приватного будинку екс-помічника народного депутата Миколи Паламарчука, Ігоря Павловського сталося задимлення. Відповідне фото 7 листопада на свої сторінці в Facebook опублікував активіст Іван Оберемко .

 

«Місцеві передають, що в Павловського загорівся будинок. Здається, він забув щось вимкнути», – написав він.

 

За інформаціє ЗМІ, саме Ігор Павловський нібито передавав гроші за напад на Гандзюк підозрюваному у замовленні злочину Сергію Торбіну.

 

Як повідомлялося, депутат Микола Паламарчук звільнив свого помічника Ігоря Павловського після того, як у ЗМІ його назвали людиною, яка передавала гроші ймовірному організатору нападу на Катерину Гандзюк Сергію Торбіну.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців знайти і покарати вбивць і замовників нападу на Гандзюк.

 

Громадська активістка та радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада.  За попередньою інформацією, причиною смерті активістки став обрив тромбу. Своєю чергою, поліція перекваліфікувала кримінальну справу, за якою розслідується напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, на статтю "закінчене вбивство" Кримінального кодексу України. Однак уже 5 листопада у МВС заявили, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України. 

 

5 листопада активісти повідомили, що Гандзюк померла в результаті поліорганної недостатності, яка розвинулися внаслідок хімічних опіків 30-39% тіла.