У Херсоні побили активіста Євромайдану

30 Грудня 2013, 22:55

«Напад стався, коли Станіслав повертався додому після чергового, 39-го мітингу Херсонського Євромайдану. Біля будинку він помітив, що поруч з його під`їздом сидить невідомий йому молодий чоловік. Відкриваючи під`їзд, Трошин відчув сильний удар, після чого на нього накинулися троє хлопців, серед яких і той самий молодик, який чекав біля під`їзду», – йдеться в повідомленні.

На місце події виїхали представники районного і міського управлінь МВС України, були проведені необхідні оперативні слідчі дії. У Трошина виявлено численні тілесні ушкодження, в тому числі пошкоджені ребер, обличчя.

«Враховуючи, що у Станіслава були викрадені тільки документи і флешки, стає очевидним, що напад стався виключно в помсту на активну політичну діяльність нашого побратима», – йдеться в заяві прес-служби.

Голова Херсонської обласної організації ВО «Батьківщина» Володимир Миколаєнко повідомив, що парторганізація вживатиме всіх можливих заходів, спрямованих на захист своїх активістів і вимагатиме від влади термінового виявлення винних і притягнення їх до кримінальної відповідальності.