У Харкові Затуліна зустріли скандуванням: «Геть московських холуїв»

14 Квітня 2011, 15:02

Учасники протесту критикували "харківські угоди", називаючи їх «продажем національних інтересів України». Вони розмахували партійними прапорами і тримали плакати: «Українці не моголи!», «Януковича до суду за Харківські угоди!», «Українофобів Затуліна і Корнілова геть від кордонів України!».

Учасники акції зустріли автомобіль з російською делегацією скандуванням: «Геть московських холуїв».  Депутат Державної Думи Росії Костянтин Затулін подякував учасникам акції за «теплу» зустріч.

Учасники другого пікету – близько 10 представників громадської організації «Російський блок» – виступили в підтримку учасників форуму і "харківських угод".

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Медведєв і президент України Віктор Янукович 21 квітня в Харкові підписали газовий контракт, який передбачав для України 30-відсоткову знижку від формульної ціни, а також угоду про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Севастополі до 2042 року.

Форум на тему: «Російсько-українські відносини – рік після Харківських угод» відбувся 14 квітня в Харкові. Організаторами заходу виступило Посольство Росії в Україну, агентство «РИА Новости» та Інститут країн СНД за сприяння Фонду підтримки демократичних ініціатив Євгена Кушнарьова. Серед учасників форуму – депутати Державної Думи Росії Костянтин Затулін та Ігор Касатонов, представники російських ЗМІ, політологи з України та Росії.

Як повідомлялося, 10 політичних партій проведуть мітинг 27 квітня з нагоди річниці ратифікації Харківського пакту Януковича-Медвєдєва про базування російських військ на території України до 2042 року.