У Харкові затримали лідера «Патріота України»

28 Грудня 2011, 10:11

З його слів, Білецького було затримано біля свого дому й доставлено у Харківське міське управління міліції.

Його поміщено в ізолятор тимчасового утримання.

Співрозмовник агентства додав, що за даними адвоката Білецького, він затриманий за ч.2 ст.187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

«Організація «Патріот України» розцінює затримання Андрія Білецького як ще одну зухвалу спробу нейтралізації непідконтрольних владі українських організацій, а також продовження політичних репресій проти націоналістів», – йдеться в повідомленні організації.

Автори повідомлення також заявляють, що Білецького затримано за сфабрикованими обвинуваченнями у тій же справі, у якій раніше було затримано членів організації Ігоря Михайленка й Віталій Князівського.

Нагадаємо, співробітники міліції 12 жовтня затримали членів громадської організації «Патріот України» Ігоря Михайленка й Віталія Князівського за підозрою в замаху на вбивство журналіста в офісі цієї організації в Харкові.

Згідно з даними міліції, 23 серпня о 18:30 в офісі організації виник конфлікт між 48-річним позаштатним кореспондентом одного із друкованих видань і членами організації.

Під час конфлікту журналісту було нанесено ножове поранення в область грудної клітки, а також заподіяно відкриту черепно-мозкову травму.

У свою чергу постраждалий зробив кілька пострілів гумовими кулями з пістолета «Форт-12Р», намагаючись захиститися після отримання ножового поранення.

Внаслідок цього представники громадської організації також отримали тілесні ушкодження.

Журналіста й 2 представників «Патріота України» було госпіталізовано.

Головне слідче управління МВС 12 жовтня порушило проти представників організації кримінальну справу за ч.2 ст.15 (замах на злочин) і ч.2 ст.115 (вбивство) Кримінального кодексу.