У Харкові засудили інформатора російських спецслужб, який збирав дані про добровольчі батальйони

15 Червня 2016, 10:32

Орджонікідзевський райсуд Харкова засудив до 4 років ув’язнення чоловіка, який збирав таємну інформацію про українські добровольчі батальйони, задіяні у воєнній операції на сході країни. Про це повідомила прес-служба Служби безпеки.

Як ідеться в повідомленні, завдання зі збору секретних відомостей 46-річний харків’янин отримав від представника спецслужб Росії.

«Повна інформація про особовий склад, дислокацію, місця перебування та озброєння харківських добровольчих батальйонів була оцінена представниками РФ у 10 тисяч євро», – інформує СБУ.

24 лютого 2015 року співробітники харківської контррозвідки СБУ затримали чоловіка після одержання електронного носія з таємною інформацією, яку він готувався передати іноземній спецслужбі.

Суд визнав цього чоловіка винним у державній зраді. Суд під час ухвалення вироку врахував щире каяття, стан здоров’я та інші пом’якшувальні обставини.

Нагадаємо, раніше на Луганщині впіймали інформаторку, яка співпрацювала з російською розвідкою.

Також повідомлялося, на Чернігівщині затримали агента ФСБ, який збирав таємну інформацію про українських прикордонників.