У Харкові викрили чиновників, які демонтували й продали на металобрухт державне авіаційне обладнання

23 Жовтня 2015, 17:37

Служба безпеки України викрила факт привласнення авіаційного обладнання посадовцями харківської філії держпідприємства, яке здійснює організацію та контроль повітряного руху в регіоні. Про це інформує прес-центр СБУ.

«Влітку цього року чиновники демонтували та частково розпродали спеціальне обладнання для забезпечення безпеки польотів», – йдеться у повідомленні. Зазначається, що територіально техніка була розташована у Сєверодонецьку, але перебувала на балансі харківської філії.

«Посадовці не погодили свої дії з профільним міністерством, як вимагає законодавство, та порушили ще низку нормативних актів», – наголошують у спецслужбі.

Демонтоване обладнання зловмисники «списали» з балансу підприємства та продали на металобрухт.

«Через дії чиновників була втрачена можливість контролювати повітряний простір частини Луганської та Донецької областей, яка тимчасово підконтрольна бойовикам незаконних збройних формувань т.зв. «ЛНР-ДНР», – сказано в тексті.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх посадових осіб, причетних до розкрадання державного авіаційного обладнання.

Як повідомлялося, У харкові викрили посадовців, які привласнили 10 млн грн, виділених на ремонт бронетехніки. Нагадаємо, працівники Служби безпеки виявили корупційну схему привласнення держкоштів посадовцями під час будівництва оборонних споруд Маріуполя.