У Харкові тітушки напали на активістів, які вимагали відставки Шокіна

28 Березня 2016, 21:51

У Харкові в понеділок, 28 березня, біля будівлі обласної прокуратури тітушки напали на учасників акції протесту, що вимагали відставки генпрокурора Віктора Шокіна. Про це повідомляється на сторінці Автомайдану в Facebook.

Згідно з повідомленням, активісти також вимагали зустрічі з очільником обласної прокуратури Юрієм Данильченком, який у тому числі підписав звернення до Шокіна, у якому разом з іншими керівниками регіональних прокуратур просить його звільнити Давида Сакварелідзе.

Тітушки напали на учасників акції протесту біля обласної проку…

Сьогодні в Харкові біля обласної прокуратури тітушки напали на учасників акції протесту, які вимагали відставки Віктора Шокіна та зустрічі з очільником обласної прокуратури Юрієм Данильченком, який у тому числі підписав звернення до Шокіна, у якому разом з іншими керівниками регіональних прокуратур просить його звільнити Давида Сакварелідзе. Є інформація, що серед нападників були в тому числі тітушки, що в рядах "Оплоту" калічили людей у Харкові під час Майдану та весною 2014р. А зараз вже працюють на прокурорських. Таке воно, життя "по-новому" в Харкові. Повне відео ► https://goo.gl/8HdDYK#Шокінах #Харків #житипоновому

Опубліковано АвтоМайдан – AutoMaidan 28 березень 2016 р.

«Є інформація, що це були ті ж самі тітушки, що в рядах "Оплоту" калічили людей у Харкові під час Майдану та весною 2014 року. А зараз вже працюють на прокурорських», – додали в Автомайдані.

Як відомо, 28 березня під Адміністрацією президента відбувся мітинг за звільнення чинного генерального прокурора та призначення на цю посаду незалежного від влади чиновника. Участь в акції взяли близько 200 людей. Крім того, подібні акції пройшли в низці обласних центрів.

Нагадаємо, 16 лютого президент України Петро Порошенко повідомив, що він закликав Віктора Шокіна написати заяву про відставку з посади генерального прокурора України. 

19 лютого заява Віктора Шокіна про звільнення з посади генерального прокурора надійшла до Адміністрації президента.

Цього дня прес-служба президента повідомила, що він офіційно вніс на розгляд Верховної Ради подання на звільнення Шокіна.

Тим часом, у Раді запевнили, що депутати розглянуть питання відставки з посади генеральногог прокурора Віктора Шокіна 29 березня.