У Харкові після стрілянини в офісі “Патріотів України” троє госпіталізовані

23 Серпня 2011, 22:55

"Постраждали троє людей: двоє молодих хлопців і один чоловік старше. Усе троє госпіталізовані в лікарню", – повідомив прокурор Харкова Євген Попович.

За його словами, порушена кримінальна справа по ч.2 ст.296 (хуліганство, здійснене групою осіб).

Нагадаємо, 22 серпня співробітники СБУ у Василькові Київської області затримали п’ятьох активістів організації «Патріот України», які 24 серпня начебто планували здійснити вибух у Києві або передмісті за допомогою саморобного вибухового пристрою. За інформацією прес-центру СБУ, оперативники стверджували, що під час вибуху такого пристрою радіус ураження міг би перевищити 100 м.

У Соціал-національній асамблеї, членом якої є «Патріот України», заявили, що в приміщенні офісу була виявлена фальшива листівка, складена провокаторами від імені СНУ, із погрозою фізичної розправи над президентом Віктором Януковичем.

До затриманих більше десяти годин не пускали адвоката.

Патріоти вважають своє затримання провокацію влади, яка намагається влаштувати політичні репресії проти їхньої організації.

У ніч з 22 на 23 серпня затриманих звільнили.

23 серпня СБУ порушила кримінальну справу за фактом підготовки до скоєння терористичного акту, публічних закликів до скоєння терактів і незаконного виготовлення вибухового пристрою членами низки екстремістських громадсько-політичних організацій.

96