У Харкові підприємець зробив бізнес на відомих брендах і символіці УЄФА

22 Травня 2012, 22:21

Як повідомляє прес-служба МВС, було виявлено використання брендів: Nike, Adidas, Puma, Mercedes, BMW, HugoBoss, Camel та символіки УЄФА. Приватний підприємець організував незаконне виробництво в орендованому приміщенні одного з підприємств.

«У складських та виробничих приміщеннях правоохоронцями було вилучено понад 6 мільйонів поліетиленових пакетів з нанесеними відомими брендами та символікою УЄФА, а також обладнання для їхнього виробництва на суму понад 4 мільйони гривень», – йдеться в повідомленні прес-служби.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України, санкцією якої передбачене покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Як повідомлялося, за даними МВС, минулого року в Україні було оштрафовано 15 підприємців, які незаконно торгували товарами з символікою Євро-2012.