У Харкові невідомі тяжко побили депутата-антикорупціонера

30 Серпня 2017, 14:56

У Харкові побили депутата облради від "Самопомічі", голову "Харківського антикорупційного центру" Дмитра Булаха. Про це написав у Facebook депутат Харківської міськради Ігор Черняк.

Він написав, що нападників було двоє.

"Спочатку вдарили важким предметом по голові ззаду, після чого добивали ногами. Травми серйозні", – зазначив він.

"Працівниками поліції розпочаті оперативно-розшукові заходи, направлені на встановлення осіб та затримання зловмисників. Факт події внесений до Журналу єдиного обліку правопорушень. Вирішується питання про кваліфікацію злочину", – повідомили в прес-службі харківської поліції.

Водночас сам Булах розповів про побиття місцевому виданню "Depo.Харків".

"Напали ззаду. Мабуть, поламані ребра, не можу говорити", – сказав Булах. Також він додав, що напали на нього у середу близько 12:20 поблизу станції метро "Харківський тракторний завод".

У свою чергу член правління "Харківського антикорупційного центру" Дмитро Дробот розповів "Українській правді", що Булах перебуває у 4-й міській клінічній лікарні Харкова.

"Він ходить, але, наскільки я розумію, його переведуть в операційну зашивати рвану рану на голові. Також начебто є перелом щелепи та поламані ребра. Це те, що сказали лікарі", – розповів він.

Дробот сказав, що вони пов’язують напад виключно з антикорупційною діяльністю і заявив про стеження.

"У нас були непрямі погрози. Під домом іншого члена правління були люди, яких він неодноразово помічав і які стежили за ним", – зазначив він.

Член правління також розповів, що з ними неодноразово пробували "домовитись".

"З нами декілька разів намагалися домовитися, щоб ми щось не публікували або зупинили свою діяльність. Але ми сказали, що нічого не буде, і підтверджували це декілька разів у неформальних спілкуваннях", – сказав Дробот.

Він уточнив, що такі звернення надходили стосовно "корпоративної схеми" нардепа від "Опоблоку" Дмитра Добкіна та мера Харкова Геннадія Кернеса.

"Зібрані нами матеріали послужили тому, що з Добкіна зняли депутатську недоторканність", – зазначив Дробот.

"І буквально вчора у нас була публікація по справі, де фігурує Кернес", – додав він.

Нагадаємо, 14 травня у Сумах невідомі побили депутата міської ради В’ячеслава Калініченка. Правоохоронці перекваліфікували справу з хуліганства на незавершений замах на вбивство.