У Харкові “коктейль Молотова” кинули в приміщення арт-студії, що розробила логотип для акції “Ніколи знову”

7 Жовтня 2015, 23:35

У Харкові, в будинку, до якого кинули "коктейль Молотова", було приміщення арт-студії 3Z Studio. Дизайнери цієї студії розробили логотип у вигляді червоного маку для всеукраїнської акції "Нiколи знову". Про це повідомляється на сторінці 3Z Studio у Facebook.

«Сьогодні вночі приміщення нашої студії в Харкові було спалене «молотовим» через вікно, чітко і швидко. Добре, що тої ночі ніхто там не спав, як це часто бувало. Ніхто з тих, хто там працює, не має якихось комерційних чи особистих конфліктів такого масштабу, єдиний хоч скількись логічний ґрунт для такого нападу — наша «дизайн-волонтерська» діяльність. Коли це насправді так (не хочеться вірити), то це тупо, проте природньо — ну де ви бачили ватника без вати в голові? Але тішить те, що на серйозні «цілі» їм гівна вже бракує», – йдеться у повідомленні.

Сьогодні вночі приміщення нашої студії в Харкові було спалене «молотовим» через вікно, чітко і швидко. Добре, що тої ноч…

Posted by 3Z Studio on 7 жовтня 2015 р.

Також у арт-студії додали, що «є факти, що це не була проста «хуліганка».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Харкові в ніч на 7 жовтня невідомі кинули "коктейль Молотова" у вікно житлового будинку, в результаті чого в приміщенні виникла пожежа.