У Харкові через проведення “Маршу Героїв” закрили чотири станції метро

14 Жовтня 2015, 19:51

У центрі Харкова закрили на вхід і вихід відразу чотири станції метро: "Університет", "Держпром", "Радянська" і "Історичний музей". Цю інформацію підтвердили в Управлінні метрополітену.

"Станції закриті у зв'язку з вечірнім факельним Маршем Героїв за участю двох тисяч активістів громадянського об'єднання "Азов" і організації "Правий сектор". Зараз поїзди проїжджають станції без зупинки. Не дивлячись на те, що, як оголошено, марш пройде у супроводі міліції, ми вжили свої заходи безпеки для запобігання провокацій", – зазначили в управлінні.

Як розповіли у центрі громадських зв'язків Головного управління МВСУ у Харківській області, на охорону правопорядку виведені посилені наряди міліції.

"Колона пройде від площі Конституції до площі Свободи. Як пообіцяли організатори ходи, учасники будуть без балаклав і піротехніки", – сказали у відомстві.

Зараз на площі Свободи група молодих людей у формі "Правого сектора" встановлює на порожньому постаменті знесеного рік тому пам'ятника Лєніну, де весь цей час висіло оголошення про проведення ремонтних робіт, величезний банер із зображенням жовтого тризуба на червоно-чорному фоні.

Як повідомлялося, у Києві під час "Маршу Героїв" пролунав вибух. Водночас учасники "Маршу Героїв" запевнили, що не планують провокацій проти влади.

За даними столичного ГУ МВС України, в учасників мітингу в Києві вилучили, піротехніку ножі та кастети.