У Харкові біля консульства РФ активісти поставили труну з лялькою Путіна

18 Березня 2018, 12:26

У неділю, 18 березня, в Харкові на вулиці Максимилианівській поався пікет з нагоди виборів президента РФ, активісти принесли до будівлі консульства Росії труну з лялькою Владіміра Путіна.

 

З самого ранку свої намети навпроти диппредставництва встановила "Свобода", "Правий сектор" та інші організації. Вони розмістили плакати "Вибори на крові", "Росія = війна" тощо. По периметру будівлю взяли в кільце співробітники поліції. Як повідомляє прес-служба МВС, зараз ситуація на місці спокійна і контрольована, в акції беруть участь близько 20 активістів.

 

 

 

Нагадаємо, 16 березня міністр МВС Арсе Аваков у себе на сторінці в Facebook повідомив, що 18 березня силовики по всій країні не пускатимуть в консульства РФ нікого, крім людей з дипломатичними паспортами.

 

Як повідомлялося, 16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні громадян Росії 18 березня не допускатимуть до дипломатичних установ РФ для голосування на президентських «виборах» РФ. 

 

За його словами,  відповідні дії пов'язані із проведенням РФ виборів в окупованому Криму.

 

Водночас він наголосив, що голосування в диппредставництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо Москва відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму. вибори президента РФ.