У Кенії набула чинності заборона на поліетиленові пакети

28 Серпня 2017, 11:56

У Кенії набула чинності заборона на поліетиленові пакети. З 28 серпня за покупку, продаж та використання пакетів загрожує штраф в розмірі до 38 тисяч доларів або тюремне ув'язнення на термін до 4 років. Про це повідомляє BBC.

Відповідно до нових правил, туристи, які прибувають в країну з пластиковими пакетами duty-free, будуть змушені здавати їх. 

Влада країни ввела обмеження з метою зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Викинуті пластикові пакети забивають дренажні труби, що призводить до повені, через них гинуть птахи і ссавці, значають екологи.

У статті зазначається, що попри підтримку багатьох кенійців, заборона була введена лише з третьої спроби через опір виробників. Вони стверджують, що через заборону роботу можуть втратять близько 80 тисяч осіб, зайнятих у виробництві пакетів.

Минулого тижня Верховний суд країни розглянув позов двох виробників пластикових пакетів, в якому вони закликали владу країни відмовитися від заборони їх продукції. В результаті прохання було відхилене. Суд постановив, що екологічні проблеми важливіші за комерційні інтереси.

Нагадаємо, організації із захисту довкілля WWF та Global Footprint Network опублікували звіт, згідно з яким, 2 серпня 2017 року людство перевищило витрати ресурсів, які "планета здатна відновити за цілий рік".