У Каськіва знайшли нерухомість у Панамі вартістю понад 500 тис. євро

12 Вересня 2016, 13:39

Колишній голова Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів має у Панамі кілька об'єктів нерухомості. Вартість одного з них перевищує 500 тис. євро. Про це повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін.

"Уході засідання Верховного суду республіки Панама стало відомо, що Каськів володіє об'єктами нерухомості на території Панами. Вартість одного з них перевищує 500 тис. євро", – повідомив Єнін.

Заступник генпрокурора наголосив, що ця інформація посилює лінію обвинувачення. У всіх постає питання, звідки у пересічного чиновника такі гроші. Він зазначив, що Каськів зараз перебуває під вартою. Відсьогодні він може внести заставу у розмірі 600 тис. доларів.

"Хотів би продемонструвати обережний оптимізм стосовно цієї справи, оскільки розгляд клопотання про надання політичного притулку уповільнює процедуру екстрадиції на 6 місяців", – наголосив Каськів.

Нагадаємо, у четвер, 8 вересня, генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Каськів був затриманий в Панамі. Згодом Єнін заявив, що Генеральна прокуратура чекає офіційного повідомлення про затримання Каськіва в Панамі.

Раніше, 18 серпня, Луценко вже повідомляв про затримання Каськіва. Але без подання оригіналу українською стороною, переданого дипломатичним шляхом, не було підстав для повноцінного затримання.

У 2010-2014 Каськів був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. На агентство поклали відповідальність за реалізацію так званих «національних інвестиційних проектів», ініційованих тодішнім президентом Віктором Януковичем. Жоден з проектів не реалізували. Більшість з них закінчилися гучними скандалами, пов’язаними з корупцією.

Також раніше повідомлялося, що Владислава Каськіва оголошено у розшук, а також накладено арешт на його рахунки.

Крім того, заступник генерального прокурора Євген Єнін повідомив, що суд Панами заарештував Владислава Каськіва на 40 діб.