За його словами, у Каневi «розташований єдиний вокзал, що огороджений колючим дротом по периметру, та перебуває пiд цiлодобовою охороною без можливостi туди потрапити».
«Охорона туди не пустила ані мене, ані Миколу Томенка, Миколу Даневичу, Миколу Княжицького та інших громадян…. Більше того, охорона заявила, що це приватний аеропорт, хоча його будували за бюджетні гроші до ЄВРО і туристів… Кажуть, за рік термінал міг прийняти до 100 тис. туристів, але прийняв лише два рази Януковча.. Схоже, Януковчу подобається знаходитися за колючкою…», – пише Бригинець.
Як повідомлялось, вертолітний майданчик, розрахований на 10 гвинтокрилів, був збудований майже за 100 мільйонів гривень бюджетних коштів, а у березні минулого року було прийнято рішення про виділення ще 27 мільйонів гривень з бюджету на впорядкування його території та укріплення берегової лінії.
У липні 2012 року Міністерство інфраструктури пояснило затримку з введенням в експлуатацію вертолітного майданчика в селі Пекарі (Канівський район, Черкаська область) біля Шевченківського національного заповідника відсутністю заявки на її реєстрацію в Державному реєстрі цивільних аеродромів (вертодромів) України.
Нагадаємо, урочисте відкриття вертолітного майданчика у Каневі з пасажирським терміналом пропускною спроможністю п’ятдесят пасажирів на годину відбулось 19 вересня 2011 року. Прес-служба Кабміну заявляла, що вертолітний майданчик будується для економії часу гостей Євро-2012, які захочуть відвідати могилу Кобзаря.
А тодішній заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман повідомила, що вертолітний майданчик на Тарасовій горі потрібний для паломництва сюди багатих людей і туристів.