У Канаді розпочалася третя міжнародна конференція з питань реформ в Україні

2 Липня 2019, 12:51

У канадському Торонто 2 липня розпочалася міжнародна конференція з питань реформ в Україні.  Про це повідомляє прес-служба Мінфіну у Facebook.

 

 "Липень в Мінфіні розпочинається з візиту до Канади, де цього року проходить третя міжнародна конференція з питань реформ в Україні. З 2 по 4 липня міністр фінансів Оксана Маркарова в складі української делегації на чолі з Президентом Володимиром Зеленськимвізьме участь у дискусійних панелях «Україна – країна з високими доходами» і «Як досягти успіху в Україні» та у ряді зустрічей з іноземними партнерами", – зазначається у повідомленні.

 

Зокрема, конференцію було започатковано урядом України як один з елементів відкритості країни для змін та готовності перейняти іноземний досвід для їх реалізації.

 

“Вже втретє ми зустрінемось з нашими ключовими партнерами, і вже втретє продемонструємо успішність реформ, які свідчать про ефективність та послідовність курсу змін, що ми обрали у 2014 році. Міжнародна конференція з питань реформ в Україні – не просто платформа для діалогу. Це індикатор підтримки нашої країни світом», – зазначила міністр фінансів України Оксана Маркарова.

 

Так, за даними Мінфіну, цього року конференцію у Торонто відвідають понад 300 партнерів України. Серед них делегації з 37 країн світу та дев'яти міжнародних організацій та інституцій.

 

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський 2 липня прибув до Канади.

 

Як повідомлялось,  міністр закордонних справ України Павло Клімкін не братиме участі у міжнародній конференції з підтримки реформ в Україні у Торонто.