У Кабміні заявили про намір оскаржити поновлення Бочковського на посаді глави ДСНС

26 Квітня 2018, 21:18

Кабінет Міністрів планує оскаржити рішення суду про відновлення Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це в четвер, 26 квітня, повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька в ефірі одного з телеканалів.

 

За її словами, відповідне рішення суд виніс, розглянувши справу не по суті, а лише на формальних підставах.

 

"Звичайно, буде апеляція та інші інстанції. Будемо сподіватися, що людина, звільнений за такі порушення, не повернеться на держслужбу", – заявила Бернацька.

 

Водночас вона наголосила, що в більшості випадків апеляційна інстанція скасовує такі рішення судів першої інстанції.

 

Нагадаємо, у Києві Окружний адміністративний суд поновив Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

 

Згодом речник МВС Артем Шевченко повідомив, що Бочковський перебуває у статусі обвинувачуваного за трьома статтями Кримінального кодексу, а саме: ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), 366 (службове підроблення).

 

Додамо, 25 березня на засіданні уряду у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Їх підозрюють в організації схеми по закупівлі палива за завищеною ціною.