У Кабміні створили робочу групу для перевірки скандальних київських забудов

14 Серпня 2017, 18:16

В уряді створили міжвідомчу робочу групу з питань законності будівництва об'єктів у Києві, які викликають суспільний резонанс. Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед них – забудова територій колишнього Сінного ринку на вул. Бульварно-Кудрявській, 15а; будівництво на вул. Михайла Бойчука, 20-22; вул. Львівська, 15; вул. Горлівська, 212; вул. Ревуцького, 40; на перетині вул. Ревуцького, 8к і вул. Анни Ахматової; вул. Сормовська, 3; вул. Коперника, 7; вул. Мечникова, 11а; вул. Жилянська, 120б і в Биківнянському лісі.

Повідомляється, що очолив групу заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, але його прізвище не вказане.

"За кожним відомством відповідно до повноважень та компетенцій закріплені завдання. КМДА, ДАБІ та Держгеокадастр впродовж 10 днів підготують докладну інформацію щодо кожного з цих об’єктів, хронологію виникнення питання, вжиті заходи, а також пропозиції про врегулювання конфліктів. Мінрегіон разом із Мінюстом підготують механізми захисту громадських інтересів у процесі резонансних будівництв, зокрема через суд", – ідеться в повідомленні.

Також, як зазначається, будуть проаналізовані закріплені у нормативно-правовому полі механізми з обмеження поверховості об’єктів в історичних ареалах міст. Крім того, КМДА надасть роз’яснення щодо чинності містобудівних умов та обмежень забудови Сінного ринку, виданих департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міськради.

Нагадаємо, правозахисниця Олена Терещенко-Єскіна повідомила, що у Києві на місці колишнього центрального гастроному, який горів на Хрещатику, планують будувати висотку для "еліти".