У Кабміні міністрів «заховають» подалі від журналістів

22 Червня 2011, 21:36

У прес-центр вестимуть відеотрансляцію вступного слова прем'єра й туди ж виходитимуть спікери. Тоді як зараз урядова зала засідань та прес-центр це суміжні кімнати.

«Це пов'язане з реконструкцією зали засідань уряду. Вона буде відбуватися влітку. Прес-центр після реконструкції розмістять на 6 поверсі. У самій залі засідань обладнають місце для знімальних груп. Буде спеціальний подіум для їх роботи». підтвердив інформацію прес-секретар прем'єра Віталій Лук'яненко.

Необхідність проводити реконструкцію будівлі обґрунтовують технічним станом поверхів.

«Перекриття дерев'яне, дах, щоб не збрехати, мабуть, п'ятдесятирічний. Чесно кажучи, на горищі стоять тазики, щоб дощову воду збирати. Двічі на рік доводиться робити аварійний ремонт покрівлі, горища та перекриття. Це перша головна причина. Друга – створення кращих, належних умов для роботи засідань уряду та для журналістів. Журналісти й самі нарікали на тисняву у залі», – пояснив Лук'яненко.

Завершення робіт намічено на осінь. Але точної дати прес-секретар прем'єра не повідомив. Також він не сказав у скільки обійдеться виконання робіт.

«Поки буде відбуватися реконструкція, засідання уряду та їх висвітлення будуть організовані за тимчасовою схемою. Коли вона буде погоджена, її оприлюднить департамент інформації», – сказав він.

На питання чи матимуть пишучі журналісти доступ на 7 поверх він відповів: «Як саме буде організована схема, я поки не можу вам сказати».

Як повідомлялось, постановою №44 від 17 січня 2010 року Кабмін виділив 21,75 млн гривень на невідкладні роботи із запобігання руйнувань конструкцій і капітальний ремонт в 2011 році приміщень 6 й 7 поверхів правого крила Будинку уряду.

Нагадаємо, у листопаді 2010 року управління адміністративних будівель господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабміну замовило в компанії «Виробниче підприємство «Побутрембудматеріали» (Київ) ремонт Будинку уряду на 1,76 млн гривень до кінця 2010 року.