У кабінет Холодницького знову намагались встановити “прослушку”

19 Вересня 2018, 17:10

 Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не прийшов на засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, оскільки дізнався про затримання детективів Бюро за встановлення прослуховуючих пристроїв у кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це повідомляє у середу, 19 вересня, "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела.

 

"Ситник розвернув автомобіль, оскільки дізнався, що його детективів затримала поліція за встановлення нового "жучка" в кабінеті Холодницького", – повідомило джерело.

 

Раніше цього дня директор НАБУ Ситник не прийшов на засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, на якому планувався звіт про роботу НАБУ.

 

У НАБУ агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили, що Ситник не прийде на засідання антикорупційного комітету, незважаючи на те, що раніше це планувалося. 

 

Нагадаємо, 27 березня стало відомо, що працівники Національного антикорупційного бюро України декілька тижнів прослуховували кабінет глави Спеціалізованої антикорупційною прокуратури Назара Холодницького.

 

Згодом Холодницький підтвердив, що знайшов "жучок" у своєму кабінеті.