У Ющенка вважають, що зусиллями Яценюка Янукович може отримати конституційну більшість в Раді

19 Жовтня 2011, 11:15

Таку думку висловив голова центрального виконкому партії «Наша Україна» Сергій Бондарчук, коментуючи висловлювання лідера «Фронту Змін» Арсенія Яценюка про необхідність бойкотувати вибори у зв'язку з арештом екс-прем'єра Юлії Тимошенко, повідомили Тижню у прес-службі НУ.

«Більше того, такі заяви є свідченням невпевненості, тоді як у нинішній ситуації, при бездарній та антинародній політиці влади, опозиційні сили просто зобов'язані перемагати на парламентських виборах», -вважає Бондарчук.

На його думку, якщо опозиційні сили не братимуть участь у виборах, то це буде означати, що президент Віктор Янукович без бою отримає у наступній Верховній Раді конституційну більшість, а реальна опозиція у країні буде позбавлена ​​парламентської трибуни, як це сталося у Росії.

«Тому, які б не були для цього приводи, опозиційні сили не мають права самоусуватися від участі у виборчій кампанії. Єдиною продуктивною відповіддю на політичні репресії проти опозиційних лідерів і наміри влади маніпулювати результатами виборів є спільні дії опозиційних сил на захист чесних виборів і координація під час виборчої кампанії», – переконаний Бондарчук.

Це, за його словами, означає: єдину позицію опозиційних сил у питаннях виборчого законодавства, повну відмову від поливання брудом між опозиційними партіями, 100% узгодження кандидатів від опозиції на мажоритарних округах і консолідацію всіх опозиційних партій в рамках одного або декількох прохідних виборчих списків.

Нагадаємо, з критикою ідеї про бойкотування парламентських виборів раніше виступив і лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.