У Юрія Іванющенка остаточно відібрали землі на Жуковому острові та “Межигір’я-2”

7 Квітня 2015, 12:45

У власність Києва повернули 198 га землі на Жуковому острові та виділених під резиденцію "Межигір'я-2". Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Державі повернули землі у ландшафтному заказнику «Острів Жуків».

«Київським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов Генеральної прокуратури України. Рішення Київської міської ради та державні акти на земельні ділянки площею понад 105 га вартістю понад 166 млн грн визнано недійсними», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, державі повернули землі, на яких вели будівництво резиденції «Межигір’я-2». За повідомленням у ЗМІ, маєток та ділянка у заказнику належали екс-нардепу Юрію Івнющенку (Юрі Єнакієвському).

«Також Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу Генеральної прокуратурою України та залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким визнано недійсними рішення Київради та державних актів на право власності на земельні ділянки, які входить під резиденцією «Межигір’я 2». Загальна площа зазначених земель становить 93 га. Вартість перевищує 126 млн грн», – зазначили у тексті.

Читайте також: За місяць державі повернули землі у 17 регіонах.

Нагадаємо, понад три чверті проваджень щодо незаконної приватизації стосуються землі.

Також нагадаємо, минулого року державі повернули 52 460 га земель.