У Євросоюзі ввели санкції проти організаторів “виборів” в ОРДіЛО

10 Грудня 2018, 10:20

Міністри закордонних справ Європейського Союзу ввели санкції проти дев'яти осіб, яких вважають відповідальними за організацію так званих "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областей, а саме – схвалили заборону на отримання віз та заморозили активи. Про це в понеділок, 10 грудня, повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

 

 

"Міністри закордонних справ ЄС щойно схвалили заборону на отримання віз та заморозили активи 9 осіб, яких ЄС вважає відповідальними за організацію "виборів" у східній Україні", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 12 листопада постійна рада ОБСЄ засудила проведення незаконних "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областях. 14 листопада Комітет міністрів Ради Європи обговорив так звані "вибори" на окупованому Донбасі та заявив про невизнання цього порушення Мінських угод. 

 

ЄС закликав Росію припинити фінансувати та надавати військову допомогу незаконним збройним формуванням в окупованих районах Донбасу. Постійна рада ОБСЄ 12 листопада засудила проведення незаконних "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областях. 

 

Нагадаємо, 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей пройшли так звані "позачергові вибори" глав терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка". Вони відбулися всупереч українському законодавству, Мінським угодам та міжнародному праву. Однак, попри протест України та світу, окупанти визнали псевдовибори "такими, що відбулися" та оголосили результати –  у ОРДО "переміг" Денис Пушилін (60,85%), натомість в ОРЛО – Леонід Пасічник (68,3%).