У Європарламенті закликали запровадити санкції щодо Росії в рамках “акту Маґнітського”

26 Квітня 2018, 22:50

В Європейському парламенті закликали запровадити санкції проти РФ у рамках "закону Маґнітського". Про це в четвер, 26 квітня, повідомив журналіст Рікард Йозвяк.

 

"44 депутати Європарламенту закликали до європейських санкцій щодо Росії в рамках "акту Маґнітського" і угоди з CAATSA", – заявив він.

 

Зокрема, як зазначається, у заяві йдеться, що економічні та персональні санкції проти Росії через агресію в Україні дуже ефективні.

 

 

Нагадаємо, Сєргєй Маґнітскій, юрист фонду Hermitage Capital, заявив про розкриття великого розкрадання бюджетних коштів, після чого сам був звинувачений в ухилянні від сплати податків. Його взяли під варту. Маґнітскій помер в СІЗО в Москві у 2009 році. Правозахисники впевнені, що Маґнітскій помер через погані умови утримання та відмову у медичній допомозі з боку слідства, яке домагалося від нього свідчень, вигідних для низки корумпованих силовиків. У березні 2013 року слідчий комітет РФ припинив кримінальну справу за фактом смерті Маґнітского за відсутністю складу злочину. У 2012 році в США прийняли "закон Маґнітского", що об'єднав скасування поправки Джексона-Веніка, яка обмежувала торгівлю між державами, і одночасно ввів візові санкції щодо порушників прав людини в Росії.