У ЄС підтвердили неформальну зустріч глав МЗС після перемоги Трампа

10 Листопада 2016, 14:54

У Євросоюзі офіційно повідомили про проведення неформальної вечері міністрів закордонних справ країн-членів у неділю у Брюсселі з метою обговорення результатів виборів у США. Про це заявила у четвер речник Єврокомісії Майя Косьянчич.

«Так, я можу підтвердити, що на вечір неділі високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Могеріні запросила міністрів закордонних справ на неформальну зустріч з метою обговорення майбутнього Європейського Союзу і Сполучених Штатів, а також виборів у США», – сказала представник Єврокомісії.

Вона додала, що головною метою прибуття глав МЗС до Брюсселя є участь у засіданні Ради ЄС у закордонних справах, яке пройде 14-15 листопада.

Напередодні повідомлялося, що міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр запропонував главам МЗС ЄС провести екстрену зустріч для обговорення наслідків виборів президента США, на яких перемогу здобув кандидат від республіканців Дональд Трамп. Федеріка Могеріні запросила міністрів закордонних справ ЄС до Брюсселя в неділю ввечері для неформальної дискусії про подальший шлях у відносинах зі США.