У ЄС оголосили про запровадження санкції проти Туреччини

16 Липня 2019, 09:45

Рада Європейського Союзу вирішила покарати Туреччину через незаконне буріння в економічній зоні Кіпру. Про це йдеться у висновках Ради ЄС.

 

"У світлі триваючої незаконної бурової діяльності Туреччини Рада постановляє призупинити переговори щодо Всеосяжної угоди про повітряний транспорт, погоджується поки не проводити Раду асоціації і подальші засідання високого рівня між ЄС і Туреччиною. Рада схвалює пропозицію комісії про скорочення обсягу допомоги Туреччини до вступу в ЄС на період до 2020 року і пропонує Європейському інвестиційному банку переглянути свою кредитну діяльність у Туреччині" – йдеться у заяві.

 

Разом з тим, Рада ЄС доручила Високому представнику ЄС і Єврокомісії продовжити роботу над цільовими заходами щодо Анкари через бурові роботи у Східному Середземномор'ї

 

"Рада буде уважно стежити за розвитком подій і повернеться до цього питання в разі необхідності", – наголошується у повідомленні.

 

Раніше видання Bloomberg з посиланням на джерело повідомило, що команда Трампа підготувала пакет санкцій щодо Туреччини за отримання від Росії комплектуючих для зенітних ракетних систем С-400.