У Єнакієвому зареєстрований кандидат у мери від неіснуючої партії

Акценти
24 Листопада 2012, 15:03

Так, Олег Олександрович Поліванов, 1984 року народження, названий в повідомленні виборчкому «суб'єктом висування» Єнакіївської міської організації Політичної партії «Яблуко». Він має вищу освіту, приватний підприємець, безпартійний, проживає в Макіївці.

У той же час, на сайті Міністерства юстиції України в переліку зареєстрованих партій немає партії «Яблуко». Разом з тим, там розміщено повідомлення ще від 2007 року, в якому повідомляється, що партія Михайла Бродського «Яблуко» перейменована в «Партію Вільних Демократів», якій видано нове свідоцтво про реєстрацію.

Крім кандидата від партії «Яблуко», претендентами на пост Єнакіївського міського голови зареєстровані також: Ігор Славгородський (1963 р.н., дільничний гірничий нормувальник шахтопрохідницького управління № 10 Горлівки, якого висунула ВО «Батьківщина»); Василь Лавріненко (1966 р.н., підземний електрослюсар шахти «Червоний Профінтерн», якого висунула Компартія), а  також Валерій Олійник (1970 р.н., заступник Єнакіївського міського голови, якого висунула Партія регіонів).

Нагадаємо, територіальна виборча комісія міста Єнакієве відмовила в реєстрації кандидату від партії «УДАР» Денису Казанському.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович під час відвідин рідної школи 18 жовтня публічно назвав новим мером міста Єнакієве кандидата від ПР Валерія Олійника.

16 грудня відбудуться позачергові вибори міського голови Єнакієвого, оскільки попередній мер Сергій Рухадзе у серпні помер від інсульту.

Позначки:
89