У Ємені святкують від’їзд президента з країни

5 Червня 2011, 17:49

За повідомленням France-Press, віце-президент Ємену Абд-Раббу Мансуром Хаді, на якого тимчасово покладено обов’язки виконувача президента, сьогодні зустрівся з послом США в цій країні Джеральдом Фейерстейном. Американський посол висловив готовність співпрацювати з Єменом для підтримки миру, стабільності і єдності в цій країні.

Тим часом повідомляєтьсяя, що 5 червня десятки озброєних осіб атакували президентський палац в Таїзі – другому за величиною місті Ємену. Загинуло 4 вояки єменської армії та один із нападників.

Як повідомлялось, 4 червня Салех виїхав з Ємену до Саудівської Аравії для проходження курсу лікування в Ер-Ріяді. Він зазнав поранення у п’ятницю під час обстрілу повстанцями його палацу.

На вулицях столиці вже майже два тижні не припиняються збройні сутички між вірною президенту Алі Абдаллі Салеху гвардією і бойовиками глави впливової конфедерації племен хашед шейха Садек аль-Ахмара. За цей час загинули більше 150 людей. При цьому влада не раз застосовувала зброю проти демонстрантів.