У Яценюка пропонують опозиції до виборів укласти угоду про більшість у новій Раді

7 Жовтня 2011, 10:38

«Наша партія вже давно заявила про готовність співпраці в новому парламенті з усіма опозиційними політичними силами, які подолають виборчий бар’єр», – повідомив Пишний.

«Завдання-максимум опозиції на виборах-2012 – отримати більшість у 226 голосів. Завдання-мінімум – понад 150 опозиційних депутатів, щоб не дати владі змінити Конституцію «під себе», – додав він.

Пишний наголошує, що «Фронт змін» пропонує до виборів 2012 року укласти «угоду про більшість і розпочинати виборчу кампанію на загальнонаціональному рівні широким фронтом, до якого увійдуть кілька колон».

«Тактично «Фронт змін» послідовно виступає за координацію дій всіх опозиціонерів під час виборчої кампанії. Йдеться про узгодження  кандидатів по всіх мажоритарних округах (в разі зміни закону про вибори) та недопущення фальсифікацій  – особливо під час підрахунку голосів, – заявив Пишний.

Він також зазначив, що «для опозиційного табору також важливо вже зараз домовитись про коректність і відсутність взаємного поборювання під час виборчої кампанії. Конкурувати потрібно з владою, а не між собою».

Нагадаємо, лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк виступає проти об’єднання опозиційних сил в одну партію.

Зазначимо, що нещодавно лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що його політична сила буде співпрацювати з партіями «Батьківщина» і «Фронт змін» в парламенті.