У Якутську Pussy Riot провели акцію на підтримку політв’язня Сенцова

6 Серпня 2017, 20:22

У російському місті Якутськ активісти з Pussy Riot провели акцію підтримки біля колонії, де  відбуває покарання незаконно засуджений у РФ український кінорежисер Олег Сенцов. Про це повідомила учасниця Pussy Riot Марія Альохіна у Facebook у неділю, 6 серпня.

"Якутськ, республіка Саха, міст через озеро Сайсари. У двадцяти хвилинах – ІК-1, де знаходиться Олег Сенцов. Сім з половиною кілометрів. За допомогою лляного полотна і рожевого балончика виготовили розтяжку і розмістили її на мосту таким чином, щоб її було видно перехожим і мешканцям будинків навпроти", – написала вона.

Альохіна також зазначила, що "справа Сенцова і Кольченка – одна з головних і ключових політичних справ в історії нашої країни".

Нагадаємо, за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Росія відмовила Україні у передачі політв'язня  Сенцова, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).