У ГУР озвучили кількість кадрових російських військових на окупованому Донбасі

28 Жовтня 2016, 15:22

На окупованих територіях Луганської та Донецької областей перебувають 35 тисяч бойовиків і 6 тисяч кадрових російських військових. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький на брифінгу в п'ятницю в Києві.

"35 тисяч – це перший і другий армійський корпус і безпосередньо близько 6 тис. вйськовослужбовців інших регулярних підрозділів Росії, які перебувають на території нашої держави", – сказав він.

За словами Скібіцького, з початку серпня кількість російських військових на сході України особливо не змінилася. На даний момент проходить часткова ротація російських військових, а основна ротація пройшла в липні і серпні.

Представник ГУР Міноборони підкреслив, що періодично для виконання бойових завдань на території України прибувають військовослужбовці різних армійських підрозділів Росії. Він також нагадав, що все логістичне забезпечення бойовиків здійснюється під контролем Росії.

Як повідомлялося, у жовтні Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала випадки перекидання військових і зброї з Росії на окуповану територію Донбасу.  Крім того, "Інформаційний опір" повідомив, що в окупований Докучаєвськ на Донеччині прибув підрозділ спецназу Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил РФ чисельністю до 30 осіб.