«Вибором грузинського народу і товариства 1 жовтня (коли відбулися парламентські вибори в Грузії – Ред.) було відновлення справедливості, а не співпраця з колишнім режимом. Відновлення ж справедливості вимагає, в першу чергу, засудження злочинного режиму усією силою закону», – сказано в резолюції з’їзду.
У документі наголошується, що легітимним правом учасників створеного руху є захист батьківщини від «такої мерзенної групи, як «Національний рух»».
«Уже всім приївся термін «коабітація», по-нашому, співжиття, співіснування, який в загальному аспекті прийнятний, але існує межа, яка не підлягає подоланню. Цю грань між народом і режимом Саакашвілі проклав саме «Нацрух», – зазначають у резолюції, в якій мова йде про вбивства, тортури, знівечені долі людей, незаконне відчуження приватної власності, «потоки крові, які влаштовував колишній режим на проспекті Руставелі власному народу».
Автори документу підкреслюють, що суспільство буде підтримувати чинну нині владу тільки за умови, що вона виконає свою передвиборчу обіцянку про відновлення «справедливості».
У резолюції міститься прохання до парламенту створити спеціальну слідчу комісію, яка «вивчить злочинні дії, здійснені «Нацрухом» під час перебування при владі, і дасть їм відповідну політичну, правову і моральну оцінку».
Читайте також: Нова влада Грузії витісняє Саакашвілі з політики