У Грузії відсторонили від роботи ведучого, який обматюкав Путіна

8 Липня 2019, 19:45

У Грузії ведучого телеканалу "Руставі 2" Гіоргія Габунія, який зробив нецензурну заяву щодо президента Росії Владіміра Путіна, відсторонили від роботи. Про це йдеться на сайті телеканалу.

 

Зокрема, його відсторонили на два місяці.

 

Наголошується, що орган самоврядування телеканалу вивчив авторський текст Габунія, який був виголошений на початку передачі, й ухвалив рішення призупинити його повноваження.

 

Нагадаємо, 8 липня телекомпанія "Руставі-2" призупинила мовлення через акцію протесту перед її офісом у зв'язку із нецензурною заявою Габунія на адресу Путіна в ефірі. Зокрема, у телекомпанії зазначили, що МВС Грузії не змогло забезпечити безпеку журналістів, адже учасники акції кидали різні предмети в будівлю телекомпанії і погрожували увірватися всередину. Водночас гендиректор телекомпанії Ніка Гварамія наголосив, що протести  – "це не спонтанна акція, а акція, організована владою". Своєю чергою, президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила нецензурну заяву ведучого до Путіна. Також МЗС Грузії назвало заяви провокацією, "спрямованою на поглиблення і без того складної ситуації в грузино-російських відносинах".