У Грузії прокоментували затримання Саакашвілі

5 Грудня 2017, 14:38

Україна має забезпечити фізичний захист екс-президента республіки Грузія Міхеіла Саакашвілі. Про це заявив секретар Ради національної безпеки Грузії Давид Раквіашвілі у вівторок, 5 грудня.

"Події, що відбуваються в ці хвилини в Києві, є внутрішніми політичними процесами України, на які ми не можемо дати коментарі політичного змісту. Водночас в епіцентрі цих подій перебуває колишній президент Грузії, і це надає особливого навантаження цим подіям", – сказав Раквіашвілі.

"Сподіваємося, що фізичну захищеність Саакашвілі в цій складній обстановці буде забезпечено", – заявив він.

Нагадаємо, уранці 5 грудня правоохоронці прийшли з обшуками у київську квартиру екс-очільника Одеської області і лідера Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі. Після слідчих дій Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 Кримінального кодексу України, затримали політика. Крім того, активісти спробували облаштувати барикади навпроти під’їзду будинку, в якому живе Саакашвілі, у результаті чого сталися сутички між прихильниками політика і силовиками.

Згодом активісти витягли екс-президента Грузії Міхаіла Саакашвілі з автівки Служби Безпеки України. Саакашвілі виступив перед своїми прихильниками і закликав їх піти до будівлі парламенту.