У Грузії опозиція зібрала 15 тисяч прихильників на мітингу

19 Серпня 2012, 20:10

Коаліція «Грузинська мрія» довгий час безуспішно намагалася домовитися з Руставський мерією про місце проведення акції. Влада відмовила опозиціонерам у праві зібратися на центральній площі. Тоді організатори вирішили провести мітинг на площі Жиулі Шартава, незважаючи на те, що мерія так і не дала на це згоди.

Акція пройшла спокійно. Незважаючи на дощ, в мітингу взялиучасть до 15 тисяч людей.

 Іванішвілі в ході свого виступу зробив низку різких заяв на адресу президента Грузії Михаїла Саакашвілі, звинувативши його в насадженні авторитаризму і зубожінні народу.

Опозиціонер  також сказав, що перемога коаліції «Грузинська мрія» на парламентських виборах неминуча. А після зміни влади, за його словами, всі винні у репресіях проти опозиціонерів понесуть покарання.

Нагадаємо, у травні  в акції прихильників політичної коаліції "Грузинська мрія" у Тбілісі взяли участь 50 тисяч громадян.

У липні  в інтерв’ю виданню The EurActiv віце-прем’єр-міністр, міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Грузії Ґіорґі Барамідзе заявив, що лідер проросійської партії в Грузії мільярдер Бідзіна Іванішвілі підкуповує громадян напередодні виборів.

Вибори до парламенту Грузії пройдуть 1 жовтня 2012 року.