У Греції депутати замість закритого державного телебачення створили громадське

19 Липня 2013, 23:26

Голосування на вимогу опозиції було поіменним. З 260 присутніх депутатів за закон проголосували 155 людей, проти – 104, один утримався. Для прийняття рішень в 300-місцевому парламенті Греції необхідний 151 голос.

"За" голосували депутати партій з правлячої коаліції – "Нова демократія" і ПАСОК, і один незалежний депутат. Один із депутатів від "Нової демократії" проголосував проти однієї зі статей закону. Члени ультраправої партії "Золота зоря" у голосуванні не брали участь.

Обговорення законопроекту проходило в запеклих суперечках опозиції з представниками уряду та коаліції. Заступник міністра з суспільному мовленню Пантеліс Капсіс повідомив, що в понеділок буде опубліковано повідомлення про тимчасовий наборі двох тисяч співробітників на NERIT. За його словами, співробітники підпишуть двомісячний контракт, який може бути потім продовжений.

Як раніше повідомлялося, влада Греції через великі витрати віришила закрити державне телебачення. За словами офіційного представника уряду Греції Симоса Кедікоглу, ЕРМ коштує платникам податків приблизно 300 млн євро щорічно. Урядовці планували відкрити "сучасну" і необтяжливу для бюджету компанію, що дало б змогу заощадити 100 млн євро.

Позначки: