У ГПУ заявили, що одного з організаторів “тітушок” Саркісяна не затримували у Франції

23 Липня 2018, 12:00

Армен Саркісян, якого затримали 12 квітня у Франції, виявився не тією людиною, яку українські правоохоронці підозрюють у вчиненні замаху на умисне вбивство та організації груп "тітушок" під час Революції Гідності. Про це заявив голова слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

 

За його словами, відповідний лист від французьких компетентних органів надійшов до слідчого ГПУ понад місяць тому.

 

"Французька сторона повідомила, що він не той, хто нами розшукується", – зазначив Горбатюк.

 

Водночас він заявив, що не знає подробиць, оскільки особисто не контактував з представниками французької сторони.

 

Крім того, за даними "Громадського телебачення", відмінність підозрюваного в організації "тітушок" та затриманої у Франції особи було виявлено шляхом порівняння дактокарт (відбитків 10 пальців). У зв’язку з цим французький суд скасував запобіжний захід затриманій особі.

 

Нагадаємо, 12 квітня в Франції затримали Армена Саркісяна, якого українські правоохоронці називають організатором груп "тітушок" під час Революції Гідності. За даними Авакова, щодо нього обраний запобіжний захід – особисте зобов'язання виконувати усі судові приписи до 19 травня. Водночас у ГПУ повідомили, що отримала офіційне повідомлення про затримання у Франції Саркісяна.

 

Згодом Національна поліція повідомила, що Армен Саркісян, якого підозрюють у вчиненні замаху на умисне вбивство та організації груп "тітушок" під час Революції Гідності, перебуває під екстрадиційним арештом у Франції.

 

20 квітня стало відомо, що Генеральна прокуратура України направила Франції запит про екстрадицію організатора "тітушок" часів Революції Гідності Армена Саркісяна.