У ГПУ заявили про порушення ще одного кримінального провадження проти мера Запоріжжя

1 Лютого 2016, 20:32

Генеральна прокуратура України порушила ще одну кримінальну справу стосовно мера Запоріжжя Володимира Буряка. Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

"Сьогодні дійсно розпочато кримінальне провадження щодо незаконного звільнення Бєзлєткіна з посади директора Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та за розпорядженням запорізького міського голови, що є грубим порушенням законодавства про працю і попередньо кваліфікується за статтею 172 КК України. Запорізьким міським головою зараз є саме пан Буряк", – заявив він.

За його словами, ймовірність того, що справа дійде до суду досить висока.

"Ймовірність того, що справа дійде до суду досить висока, оскільки за аналогічне правопорушення ми проводили розслідування щодо колишнього голови запорізького і відповідна справа з обвинувальним актом дійшла до суду. Ситуація щодо Буряка аналогічна. Складнощів у прокурорів по висуненню Буряку підозри не повинно виникнути", – уточнив він.

Раніше в ГПУ заявили, що запорізька прокуратура відкрила кримінальне провадження проти посадових осіб ПАТ "Запоріжсталь" за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Читайте також: У ГПУ офіційно підтвердили відкриття провадження проти посадовців Запоріжсталі

Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація, що запорізька прокуратура відкрила кримінальне провадження проти новообраного мера Запоріжжя Володимира Буряка і керівництва заводу "Запоріжсталь", на якому він раніше працював головним інженером, за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. У свою чергу, "Запоріжсталь" спростовує інформацію ГПУ про невиплату до місцевого бюджету 150 млн грн.