У ГПУ створили департамент зі справ Майдану

21 Жовтня 2019, 19:38

У понеділок, 21 жовтня, генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення в Генеральній прокуратурі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013 – 2014 роках. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

 

Як зазначається, до складу департаменту входитимуть три відділи.

 

"Водночас в структурі Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних ДБР, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України ліквідовано управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії", – додали у Генпрокуратурі.

 

Нагадаємо, перший заступник генерального прокурора Руслана Рябошапки Віталій Касько сказав, що справи Майдану мають перейти до підслідності Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро після того, як у Генеральної прокуратури закінчаться слідчі повноваження.