У ГПУ спростовують порушення ще однієї кримінальної справи проти Ківалова

20 Квітня 2015, 16:35

Генпрокуратура спростувала інформацію депутатки Ірини Суслової про порушення кримінальних справ стосовно посадових осіб Одеської юридичної академії і проти президента вишу, нардепа Сергія Ківалова.

"У провадженні слідчих Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України відсутні кримінальні провадження щодо діяльності службових осіб Національного університету "Одеська юридична академія", – йдеться у повідомленні.

При цьому в відомстві зазначають, що діяльність Ківалова перевіряється Головним слідчим управлінням ГПУ в рамках раніше розпочатого розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Зазначимо, що раніше низка ЗМІ з посиланням на прес-службу Суслової повідомляли про те, що стосовно посадових осіб одеського вишу та його керівника Сергія Ківалова Генпрокуратурою порушено кримінальні справи за фінансові зловживання. На думку Суслової, з 2010 по 2012 роки юридична академія уклала угоди на реконструкцію та будівництво об'єктів вузу зі значним завищенням вартості робіт, тим самим завдавши бюджету багатомільйонні втрати.