У ГПУ скептично прокоментували заяву Сакварелідзе про обшуки у працівників його команди

25 Березня 2016, 10:42

За інформацією прокурора Генпрокуратури Владислава Куценка, у співробітників Генінспекції ГПУ, яким повідомили про звільнення з посад, обшуки не проводяться. Про це Куценко заявив в ефірі одного з телеканалів.

«Сьогодні вся країна спостерігає політичну піар-кампанію, якою займався Давид Сакварелідзе, сьогодні заява біля входу в Генпрокуратуру – це перший пункт плану, другий – ввечері розповісти, що їх хочуть обшукати. Завтра третій пункт піар-плану – провести мітинг під стінами Генпрокуратури з участю прокурорів, що заборонено Конституцією і законами України, тому що прокурори не є особами, які мають право брати участь у мітингах. Що стосується обшуків, то за наявною у мене інформацією, зараз ніякі обшуки ні в кого не проводяться. Хоча у нас досить запитань до окремих особистостей, які ще не перепризначені в Генінспекцію, і не те, що їх у Генінспекцію треба призначати, а Генінспекції треба займатися такими особами», – сказав Куценко.

Читайте також: У Генпрокуратурі озвучили претензії до команди Сакварелідзе

Він також додав: «Я не можу підтвердити, або спростувати, я ще раз скажу, про кримінальні провадження стосовно підлеглих Давида мені не відомо, у нас багато слідчих і прокурорів, можливо, якесь провадження ведеться, але за наявною у мене інформацією, наразі ніхто ніяких обшуків у них не планував проводити, це більше піар».

Зауважимо, напередодні заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявив про обшуки у працівників Генеральної інспекції Генпрокуратури, яким повідомили про звільнення з посад.

Нагадаємо, раніше Сакварелідзе повідомив про те, що двом працівникам Генеральної інспекції ГПУ вручили повідомлення про звільнення.

Як відомо, Генеральна інспекція була створена навесні 2015 року. Цей структурний підрозділ займається розслідуванням кримінальних проваджень щодо працівників прокуратури. Зокрема, з-поміж інших справ Генінспекція проводила всі процесуальні дії по затриманню так званих «діамантових» прокурорів.