У ГПУ розповіли, скількох росіян підозрюють у злочинах проти нацбезпеки України

18 Листопада 2016, 17:05

Генеральна прокуратура оголосила підозру двадцятьом громадянам Російської Федерації у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, громадської безпеки та міжнародного правопорядку. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Протягом цього року повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, громадської безпеки та міжнародного правопорядку 28 особам, з них 20 громадян Російської Федерації. У тому числі 14 генералів та адміралів, два полковника Збройних Сил Російської Федерації», – розповів Луценко.

За його словами, до суду вже направлено 9 обвинувальних актів про злочини вказаної категорії і отримано 13 обвинувальних вироків щодо 14 осіб.

Читайте також: Затриманому в Рівному агенту ГРУ РФ інкримінують державну зраду

«Також на цей час притягнуто до кримінальної відповідальності за участь у розв’язанні та веденні агресивної війни проти України 57 осіб серед яких 39 громадян Російської Федерації, з них 31 військовослужбовець Збройних Сил Російської Федерації, 16 осіб уже засуджені судами, з них 6 громадян Російської Федерації. Інші судові процеси продовжуються», – підсумував генпрокурор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слідчий відділ Управління Служби безпеки України в Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури повідомив про підозру 53 колишнім працівникам органів прокуратури, які перейшли на бік терористів «ДНР».