У ГПУ прокоментували відкриття кримінального провадження проти Авакова

14 Вересня 2016, 11:06

У Генеральній прокуратурі України підтвердили факт відкриття кримінального провадження проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, однак зазначили, що звинувачення проти нього можуть бути «предметом уяви» заявника. Про це у Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

«Після звернення ГО «Центр протидії корупції» до Генпрокуратури було відкрите кримінальне провадження. Проте звинувачення проти нинішнього міністра внутрішніх справ можуть трактуватися як предмет уяви, що не може бути підставою для переслідування міністра. А щодо кримінальних проваджень за заявами кляузників, то вони були й будуть. На жаль, для когось це професія, а в пострадянському суспільстві і спосіб дискредитації. Достатньо згадати кримінальні провадження для перевірки заяв Капліна, які не підтвердились», – написала вона.

Сарган наголосила, що пошук розбіжностей між керівниками правоохоронних структур є марним. «І в ГПУ, і в МВС усвідомлюють, що мають спільного ворога – злочинність і корупцію – проти якого ведуть боротьбу», – резюмувала вона.

Нагадаємо, напередодні генпрокурор Юрій Луценко розповів про наявність кримінального провадження проти глави МВС Арсена Авакова. За словами Луценка, провадження розпочали після звернення глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.